Hakkımızda

Gizem GÜR

Pilates Eğitmeni

1987 yılında Istanbul da doğdu.2006-2011 yılları arasında profesyonel olarak kış sporlarıyla ilgilendi. .Profesyonel olarak yüzme antrenörlüğü yaptı .Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği lisans eğitimi aldı. Kişisel ve mesleki gelişimine katkı sağlamak için pekçok pilates sertifika ve spor eğitimi programına katıldı.Bunların yanı sıra birçok spor salonu, spor kulübü ve çeşitli stüdyolarda çalışarak 10 senenin üzerinde eğitmenlik yaptı.

İrem GÜR ÇAKIR

Pilates Eğitmeni

1983 yılında Istanbul da doğdu.Istanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunda Antrenörlük Eğitimi aldı.Profesyonel olarak yüzme antrenörlüğü yaptı.Kişisel ve mesleki gelişimine katkı sağlamak için pekçok pilates sertifika ve spor eğitimi programına katıldı.Bunların yanı sıra birçok spor salonu, spor kulübü ve çeşitli stüdyolarda çalışarak 10 senenin üzerinde eğitmenlik yaptı.

Selçuk ÇAKIR

Pilates Eğitmeni

1983 yılında Istanbul da doğdu.1990 – 2005 yılları arasında profesyonel olarak basketbol oyunculuğu yaptı. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunda Antrenörlük Eğitimi aldı..Kişisel ve mesleki gelişimine katkı sağlamak için pekçok pilates sertifika ve spor eğitimi programına katıldı.Bunların yanı sıra birçok spor salonu, spor kulübü ve çeşitli stüdyolarda çalışarak 10 senenin üzerinde eğitmenlik yaptı.